Тріо «Ґардель». Музиканти

Денис Давидов - Акордеон, бандонеон. Художній керівник.

Денис Давидов закінчив Тольятинську Консерваторію в Росії. Він є лауреатом всеросійських та міжнародних конкурсів. В 2010 році лауреат Відкритого Фестивалю Гумору і Естради в Казані. В 2012 році лауреат MUSIC LAND в Санкт-Петербурзі. В 2016 році лауреат XI Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу мистецтва Музите в м. Сазополь (Болгарія). Денис є колишнім стипендіатом CCUSA(США). В даний час живе в Шанхаї, де привернув до себе увагу як виконавець танго, джаз, босанова і музики Рішар Гальяно, Френк Марокко і Астор П'яццола .

 

 

Фелікс Вентурас - Фортепіано

Фелікс Вентурас - унікальний композитор, диригент и відомий в Китаї піаніст Грецького походження з США. В даний момент проживає в Шанхаї. Виступав с такими музикантами как Деріл Девіс ( Бугі вугі мен) США, Джек Морган (США), Джон Маучері (Італія), Тан Дун (Китай), також співпрацував з Великим театром (Москва, Росія), Національною Танцювальною Академією (США). В даний момент працює в проекті Тріо Ґардель (The Gardel Trio)

 

Раель Соліс-Май - Скрипка

Раель почав свою професійну музичну освіту уроків скрипки в Школі Мистецтв Нового Світу (Майамі, США). Пару років тому завдяки стипендії від Мексиканської держави, Раель приїхав в Росію, м. Єкатеринбург, де поступив і закінчив своє навчання в Уральській державній консерваторії ім. М. П. Мусоргського. Отримавши нагороду у вигляді стипендії від румунського уряду, Раель отримав ступінь магістра музики в Музичній академії “Георге Діма” в Трансільванії, (Румунія). Будучи учасником камерних ансамблів грав для президентів, а також для декількох дипломатичних представництв, які базуються в Бухаресті, Румунії. В даний момент він живе в Стамбулі, де активно викладає і виступає.

 

 

 

Сесійні музиканти

Оскар Ейжер - Фортепіано. 

Сесійний піаніст тріо з його заснування. Оскар отримав ступінь магістра у всесвітньо-відомій школі Джульярда в Нью-Йорку, а також ступінь бакалавра в Консерваторії Ганновера (Німеччина). Он виступав на вiдомих концертних майданах в США, Європі та Азії. В якості піаніста Оскар виступав з Філармонічними й Симфонічними оркестрами Шанхая, а також з оркестрами в Європі. В 2006 році він випустив свій дебютний альбом, отримавши позитивні відгуки з боку критики. Оскар є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, таких як Джульярд (фортепіано), Клівленд (фортепіано), а також Конкурса Бетховена в Німеччині. Оскар також активно пише музику для фільмів, серед яких є призові.

 

Дженс Петер Йонгепиер - Фортепіано

Дженс Петер Йонгепиер, здобув освіту в Норвезькій Академії Музики. Отримуючи безліч урядових стипендій Дженс часто давав концерти в Норвегії и Європі як соло виконавець, так і в складі різних ансамблів. У той же час він декілька разів був учасником в національних телепередачах. Не  можна не відзначити, що Дженс також є співзасновником и безпосереднім учасником фестивалю "Гіперфокус", відомого фестивалю мінімалістичної музики, який проходить в Норвегії. В даний час Дженс живе в Шанхаї (Китай) де викладає та займається концертною діяльністю.

微信  wechat

click to enlarge


The Gardel Trio

All rights reserved ®